| chiritele a întrebat:

eu si prietenul meu am luat o pauza dupa 6 luni, acum mi-a spus ca nu mai putem fi impreuna ca o sa aiba pe altcineva dar, nu o iubeste ce credeti? unii spun ca vrea sa imi faca in ciuda

6 răspunsuri:
| lunateca a răspuns:

Mi se pare putin ciudat. In primul rand nu prea inteleg de ce ati luat pauza daca va mai placeati. Poate ca intardevar vrea sa iti faca in ciuda, sau poate ca intr-adevar si-ar dori sa fie cu altcineva. Parerea me, este ca ar trebui sa vb cu el foarte serios. Sa lamuriti ce mai simtiti unul pentru celalalt. Cred ca asa ar fi cel mai bine. Bafta in continuare!

| annacrazygirl a răspuns:

Poate o auzit ceva barfe si vrea sal vada dacal iubesti cu adevarat

| chiritele explică:

Pai cum stau lucrurile...am luat pauza adica el a vrut ca sa plictisit.si a spus ca am fost singura fata pe care a iubito cu adevarat si ink mai tine la mine...

| chiritele explică:

Pai el a vrut sa luam pauza ca s-a plictisit

| Bellynda a răspuns:

Si mie imi spune unu ca ma iubeste dar nu putem fi impreuna,acum ii cu fosta lui,ii urata cu spume,dar stie el de ce,asa ca nu mi bat capul,asa si la tine daca te iubea statea cu ine, daca te iubeste inca se intoarce la tine, poate are nevoie de timp...tu il cunosti mai bine si stii daca vrea sa ti faca in ciuda sau daca ii altceva...

| chiritele explică:

Mersi mult:*...da mi-a zis inainte sa punem capat in timpul acela cat a fost pauza ca ii trebuie timp sa se gandeasca bine si acum mi-a zis ca poate o sa stea cu altcineva.si mi-a zis ca nu ii place de ea si nici nu o iubeste.si mi-a spus ca sa satura