| Andreea_6214 a întrebat:

eu stau in spania si imi place la nebunie de un baiat (spaniol, eu stiu f bine sa vb limba spaniola)sta chiar in fata mea si mai tot timpul imi trimite biletele si ma intreaba :tie de cine iti place din clasa, iti plac cei mai misto?(m-a intrebat mai misto pentru ca el misto) si prietena mea cea mai buna miaa spus ca daca ma intreaba daca vreau sa fiu iubita lui sa zic ca da(si eu o sa raman in spania toata viata ca parinti mei au casa aici)aaaa si mai tot timpul imi zambeste.Deci eu astept in fiecare zi saa ma intrebe, ba chiar i-am spus o data cand m-a intrebat daca imi place de el i-am spus ca da acum astept sa vad ce o sa mai imi spuna. Eu ce sa cred? urgent, funda

5 răspunsuri:
| LumeaÎnTreiDe a răspuns:

Eu zic ca ori te place 100%, sau vrea sa-ti faca felul, sa te atraga, si pe urma sa iti bata joc de tine...inainte sa ii raspunzi, trebuia sa zici: da tie de cine iti place? trebuia sa stii si uh sa il joci pe degetewinking

| DeCe a răspuns:

Pai ii clar ca te place, dar poate nu are destul tupeu sa si faca primul pas, fa-l tu. Aratai ca chiar il placi si daca prinzi vreun moment mai interesant incearca sa-l saruti. Fa pasul si nu sta sa astepti sa-l faca el sau sa se intampla vreo minune. Fi curajoasa.

| anka_7780 a răspuns:

Pai ma kariño daca te mai intreaba de cine iti place, atunci intreaba-l si u pe el da tie de cine iti place si cine stie poate se leaga ceva intre voi si cand iti zambeste zambestei si u lui si propune si u ceva iusir a tomar algo, o ya ke ser u stii mai bine si incearca sa vb cu el sa afli mai multe de la el succes iubitha si sa ma anunti daca stai cu el sau nu sa imi zici ce faci ok pappaamua adew

| bya_7051 a răspuns:

O sa te intrebe daca vrei sa fi cu el si Da te placebatting eyelashes bafta! funda?batting eyelashes

| MiQutsa a răspuns:

Salut,deci timpul va rezolva totul...asteapta putin sa se trezeasca si el ca ii place de tine si atunci va fi totul super.Succes sper sa fii fericita )))