| AlexandraBianca23 a întrebat:

Buna!
Eu sunt Alexandra.
Si mie imi place de un baiat care este impreuna cu cea mai buna prietena e mea.Baiatul respectiv a vrut sa fie cu mine dar la momentul respectiv eu nu il cunosteam la fel de bine.

Deci in concluzie ce sa fac?

2 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Sa nu te dai baututa si recomunici iar cu el,si sasi exprimi sentimentele fata de el, posibil ca la prietena ta nu-i va place asta si se va certa cu tine, ai de ales intre prietena sau persoana iubita, trebuie sa fi atenta daca te duce mintea le poti avea pe amandoi langa tine, daca nu te duce mintea le poti pierde, totul depinde de tine in viata

| JoseyR a răspuns:

Eu iti sugerez sa vorbesti cu prietena ta. o sa se supere cel mai probabil dar e cel mai bun lucru pe care il poti face. spune-i adevarul si(daca poti) spune-i si baiatului ca il placi si lasa-l pe el sa aleaga intre voi doua.