| anonim_4396 a întrebat:

Eu sunt Alexandra si vreau sa va intreb ceva: E un prost de la scoala care ma tot stropeste cu lapte si ma enerveaza, si vreau sa-i da-o lectie. cum pot sa i-o dau? Vreau raspunsuri! RAPID! SI CAT MAI ORIGINALE! big grin

Răspuns Câştigător
| antimulte a răspuns:

Cea mai buna idee ti s-a dat deja, sa il filmeze cineva si arati la diriginte. Si daca tot nu se rezolva, poti sa ii spargi un laptic in cap, e legitima aparare deja, ai dovada!

| anonim_4396 explică (pentru antimulte):

Mersi si da o sa rog o prietena sa filmeze. MERCI DE RASPUNS :3

3 răspunsuri:
| petre059 a răspuns:

Vorbeste cu diriginta si daca nu se rezolva, vorbeste cu parintii.Ca sa te razbuni tu personal nu e bine.Se spune ca razbunarea e arma prostului, si eu cred ca tu esti desteaptalaughing

| DuncaClaudiu a răspuns:

Eu zic ca sa-l filmeze cineva in timp ce te stropeste si sa-i arati dirigintei sau parintilor lui.