| Dannyellaa a întrebat:

eu sunt noua pe acest site si...nu prea stiu cum sa fac fundite sau puncte...ma puteti ajuta cu niste raspunsuri va rog?

Răspuns Câştigător
| MaeRi a răspuns:

^_^ Sigur,pai daca vrei sa faci fundite si puncte trebuie sa raspunzi la intrebarile puse de alti,si daca celor carora leai raspuns le palce raspunsu tau iti vor da fundita, si vot,(depinde acum uni nu dau si vot).Iar vot mai primesti si daca nu ai fundita de la uni tongue.Iar tu cand pui intrebari le dai si tu fundita si puncte celor care tiau raspuns, bineitneles daca asa vrei tu tongueDar asa se face ^_^.

3 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Ai citit aici: http://www.tpu.ro/intrebari-frecvente?
Pa, pa.

| Graphee a răspuns:

Ei bine.
Bun venit pe acest site, sper sa te intelegi bine cu userii.
Pai punctele le faci prin raspunsuri.
Raspunzi, primesti puncte.
Punctele conteaza la clasament.

Fundita primesti doar daca ai cel mai bun raspuns, asta decide cel care a pus intrebarea, normal. Poti deveni chiar si expert TPU. O funda este 100 puncte. Ca sa poti da funda, trebuie sa dai pe fundita de langa raspunsul respectivului/respectivei.

http://www.tpu.ro/intrebari-frecvente
Mai bine te uiti aici si vei afla tot.

| Alina_4145 a răspuns:

Eu tot sint noua si vreau sa pun intrebaridr nu pot
cum sa pun? ma ajuta cineva?