| Danyelytha a întrebat:

exista bluetooth pentru calculator sa il poti downloada dupa net?thinkingthinking
dar sa si mearga) thinking

Răspuns Câştigător
| Danny a răspuns:

Draga Ella, si eu am fost interesata de acest subiect, si nu poti downloada doar un software pentru bluetooth deoarece calculatorul de obicei nu are antena bluetooth instalata default. Pentru respectivul program, ca sa functioneze, trebuie sa cumperi un USB Bluetooth care nu este foarte scump, preturile sunt in jur de 20-50 RON, al meu l-am luat cu 20 RON, este un Serieux Bluetooth, are carcasa transparenta si de vede circuitul inauntru. Il conectezi intr-un port USB, instalezi programul care-l primesti o data cu USB-ul si functioneaza.
Sper c-am fost de ajutor happy