| sokey a întrebat:

Exista ceva de micsorarea buzelor? Sunt baiat. Si am auzit ca baietii cu buzele mari sarut cel mai bine. Bine nici prea mari sa te inghita :)). http://i904.photobucket.com/albums/ac241/adytzu12233/Img 00006.jpg. Eu cred ca sunt foarte mari :D

Răspuns Câştigător
| Danut_Popa_1961 a răspuns:

Relaxeaza-te.Doar nu vrei sa devii,, pupacios,, profesionist.Cand o fata vrea sa te sarute, o va face daca te place, iar atunci nu conteaza ce,, ventuze,, ai.

1 răspuns:
| Andrei_Iascu_1998 a răspuns:

Nu... Stai linistit... ti se pare ca pana mea orice fata daca te place te accepta cu defecte si mna nu cred ca e un defect dar in fine