| AgentXXX a întrebat:

Buna,exista o fata cu mine in clasa cu care as vrea sa fiu prietena forever,Valeria.Dar ea are alte prietene pe care eu nu prea le agreez.Dar cred ca la mine e problema,am fost mai intii prietena cu Andreea,apoi Simona,apoi Valeria, apoi Aurica si acum as vrea sa ma apropii tot de Valeria dar ea nu observa cit de mult inseamna ea pentru mine.Cind nu imi convine ceva eu vreau sa ii spun dar ea crede ca ne certam.Credeti ca intr-adevar sunt o persoana rea care joaca fetele pe degete?
P.S.am 14 ani. FUNDA pentru pareri

Răspuns Câştigător
| iepurascufundita a răspuns:

Nu cred ca esti o persoana rea, eu consider ca tu doar ai vrut sa cunosti fiecare fata in parte, sa vezi daca sunt exact asa cum ti-ai dorit..Cand ai intalnit-o pe Valeria ti-ai at seama ca ea ar putea fi acea "prietena forever", dar iti zic sincer la varsta aceasta nu prea intalnesti acel tip de prieten...Si daca ii spui ce nu-ti convine nu inseamna ca faci un rau, ci pur si simplu ii spui ce te nemultumeste, ea ar trebui sa inteleaga lucrul asta...