| Dianaa94 a întrebat:

explictimi si mie cine e bill kaulitz credbig grin. Eu una nul suport(am vazut cateva poze cu el). are o fata... zici ca e fata.si nu stiu e de nesuportatlaughingbig grin

Voi ce parere aveti?

Răspuns Câştigător
| c3r3b3l a răspuns:

Cred ca aici gasesti ce te intereseaza pe tine http://ro.wikipedia.org/wiki/Bill_Kaulitz

5 răspunsuri:
| Hulya a răspuns:

Bill Kaulitz este vocalistul trupei "Tokio Hotel " :]. Hm nu stiu ce ti se pare asa insuportabil la el, de fapt acum si-a cam schimbat mult look`ul si poate de aceea. Inainte nu arata asa. In fine, eu ii admir vocea si muzica. Schimbarea lui este prea brusta, poate daca ai sa asculti niste melodii cu el iti vei schimba parerea asupra lui. Succes :].

| Razvuaroundthefaggz a răspuns:

Un gay care va trece in nefiinta cand va fi prins de un fan Cannibal Corpse.

| FloRyX002 a răspuns (pentru Razvuaroundthefaggz):

WTF? na-i ce face? du-te frate la culcare ca nu te-a bagat nimeni in seama!

| Ionela_6853 a răspuns:

Poi Bill Kaulitz este un bembru al formatiei "Tokio Hotel".
Da are fata unei fete dar totusi este fata care i-a dat-o dumnezeu si nu cred ca ar trebui sa fim asa de rautaciosi.
Imi cer scuze daca te-am jignit sau ceva de genu'...eu mi-am spus decat parerea.
Bye Bye ^_^

| FloRyX002 a răspuns:

Pai bill este vocalistul trupei,, tokio hotel,,
creca stii deja asta
suteti niste aurolaci cei cre spun:bill e gay:bill parca e fata
bill nu-i la moda...
ce sa spun! voi tari mai sunteti ma ce sa zic va e ciuda ca are frumusete si talent de aceea comentati prostii
da te-ai intrebat Diana sau cum dracu te numesti mai si inervat deja daca cineva te suporta pe tine?