| anonim_4396 a întrebat:

Fac 15 ani anul acesta si am o relatie cu un baiat de 10 luni. E ceva rau? [nu va ganditi ca am inceput chestiile alea, gandim ca e foarte devreme], doar ne intelegem bine, ne iubim. Vreau sa stiu ce parere au alte persoane caci parintii mei nici sa nu auda si odata ce nu ma lasa inseamna ca nu le-am zis. Multumesc!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ca parinte le dau in oare care masura dreptate te vor protejata ai grija sa te protejezi tu insuti pofta vine mincind daca ai gustat un pic te inbolnavesti de singura boala ce nu se vindeca

1 răspuns:
| ღ..*Addelly*ღ.! a răspuns:

Tot ce conteaza e sa va iubiti.