| anonim_4396 a întrebat:

Fac de 7 ani baschet, ador acest sport, il practic de performanta (echipa judeteana si 2 ani la nationala de juniori). Numai ca are si efecte negative.De exemplu: Eu nu sunt vreo slabatura careia sa-i numeri coastele, dar nici grasa nu-s. Muschii ies tare in evidenta, cel mai tare bicepsii, abdomenul si cvadriceps (la picior). Intrebarea mea: Credeti ca este ceva rau in asta? Dati cat mai multe pareri, chiar am nevoie. Multumesc. (Funda)

1 răspuns:
| arysa a răspuns:

Eu zic ca este foarte bine; in primul rand ca faci ce iti place in al doilea rand prin sport iti mentii corpul sanatos iar unii oameni ar da orice ca sa aiba muschi, patratele, etc.