| pirla a întrebat:

Faza e ca imi place de un baiat cu vreo 3 ani mai mare ca mine.El banuia ca il plac si la pus pe prietenul lui sa ma intrebe.Sigur ca eu nu am recunoscut, dar au trecut vreo 3-4 luni de atunci si vreau sa stiu daca mai crede ca il plac. Pe langa asta putea sa vina si el sa ma intrebe, nu trebuia sa trimita pe altcinava.Cum sa aflu daca inca mai crede asta? Cand stau afara daca ma uit la el si el sa uita la mine.Ce inseamna?

2 răspunsuri:
| Diiana232997 a răspuns:

Ca se uita la tine nu inseamna absolut nimic. Dar voi vorbiti? Facebook, mesaje, face to face, orice? Daca vorbiti sau incearca sa se bage in seama cu tine, sa te faca sa razi probabil te place. Poate nu te-a intrebat daca il placi pentru ca i-a fost teama de raspunsul tau.

| cristimihailov a răspuns:

El a facut un pas, pe care l-a facut poate gresit.

De ce il acuzi? Cand si tu puteai sa spui adevarul si ai mintit.

Du-te odata la el si vorbeste cu el.