| Alëxąndŕą a întrebat:

Buna faza la 3:39 http://www.youtube.com/watch?v=A1UYrUosF4g&feature=relat ed cum se numeste episdoul? a da si asteptati pana la 3:45 sau 46 zicetim va rog

2 răspunsuri:
| Alëxąndŕą explică:

Da du-te naiba i conroleaza viata altuia idiotule

| LucianGabriel a răspuns:

Iti dau un sfat mai lasa desenul asta in pace, ca vad ca aproape toate intrebarile le ai despre asta.Inteleg ca gusturile nu se discuta dar la varsta ta de 11 ani sau cat ai zis ca ai, gaseste si tu alta activitate cum ar fi sa mai inveti putina gramatica(stiu ca poate nu-ti place). Si uite cum, mi-am mai adaugat un stupid la colectie.