| ciucalataaerata a întrebat:

Fete blonde, fete brunete sau fete satene?
Fete cu ochii caprui albastrii sau verzi?
Fete cu parul lung, mediu sau scurt?
Fete cu parul drept sau ondulat-cret?
Fete grasute sau fete slabute?
Fete inalte sau scunde?
Fete cu ID-uri sau fete fara ID-uri?
Fete cu breton sau fete fara breton?
Brunete cu HI5 sau fete fara HI5.

ce ati schimba la voi fetelor? sau cum var placea sa fie o fata baietii?

"bruneta cu ochii verzi"
"blonda si creata"
"satena si cu ochii albastrii"

sau fetelor ati vrea sa schimbati ceva la voi? ce anuma?
eu una nu mi-as dori sa schimb nimic...big grin

Fundabig grin raspunsului care imi placebig grin

Răspuns Câştigător
| maria1202 a răspuns:

Hey, unui baiat ii plac fetele naturale nu toata pitzipoancele care au 3 kg de fond de ten pe fata si machiaj care se observa din avion. Cunoscu multe culpuri in care baitul e ff frumos si fata nu si am intrebat "cu ce te-a cucerit?" raspunsul a fost "cu personalitatea ei"... asa ca baietii cauta fete naturale cu, care au ce discuta si nu le e rusine sa mearga cu ele intr-un loc.Parerea mea e ca fetele ar trebui sa fie exact cum se simt ele mai bine...

4 răspunsuri:
| Nero a răspuns:

Par lung si putin ondulat, bruneta, ochi verzi, nu foarte slaba, inalta, cu id, cu breton, si fara hi5winking

| FFAP a răspuns:

Satena, ochii caprui, creata, par mediu, nici anorexica, nici grasa, nici girafa nici papusa, undeva pe la 1. 60-48 kg, 1. 70-56 kgsmug.
Satene cu facebook!laughing.

| addapaupsiktau a răspuns:

Pai eu mi-as dori tsatsele mai maribig grin parul lungg si gene mari si negre :X:X:in rest sunt perfecta

| ciucalataaerata explică:

Nu e de pe facebook... ce e cu tine?straight face
si maria ai mare dreptatewinking