| pynnk a întrebat:

Buna fetele am si eu o problema sad acum 4 zile mi. a venit menstruatia si ma simt foarte rau am frisoane sunt imbalonata stare de somnolenta ceea ce eu nu aveam pana acum inainte ma durea decat un pic burta, o durere suportabila acum imi este foarte rau sad ce pot face sa nu mai fiu asa?sad

4 răspunsuri:
| DozeCuVisse a răspuns:

Pai.si pe mine ma doare tot la fel, dar eu iau nurofen si aproximativ intr-un sf de ora nu ma mai doare...si eu daca stau linistita in pat.ma doare mai rau...ar trebui sa faci ceva sa.ti gasesti de lucru. pentru a uita de durere! big grin

| djbdkjfkdjfkjdkfdfkdsvhfsdhbvbhjvgbdsfg a răspuns:

Nu cred ca ar trebuie sai iei medicamente sau altceva.astepti sa treaca...mentruatiasad

| PerversaSexy a răspuns:

Din pacate nu poti face nimic...astea sunt schibarile care sunt efectuate in corpul tau in timpul pubertatii si asta inseamna ca te maturizezihappy

| Muffy_9053 a răspuns:

Pai durerea de burta si celelalte sunt prezente mai tot timpul cand ai menstruatie, dar se poate si sa fii racit "jos" adica ma intelegi tu ...asa ca daca nu iti trece durerea mai bine te-ai duce la doctor big grin