| Unique a întrebat:

Fetele ce joaca Lady popular si au putina experienta in joc explicati-mi si mie un pic ceva big grineci mi -am facut cont pe acel site si acum nu mai imi intra deloc, adica nu merge sa ma loghez, si cauza cred ca ar fi ca am folosit prea multe mail-uri sau care este problema? nu ma mai lasa deloc, si sa imi fac alt cont, tot nu ma lasa sa ma loghez happyCe pot face sa ma lase sa joc?

Răspuns Câştigător
| Tweetymrrr a răspuns:

Deci te sfatuiesc sa-ti restartezi pc-ul si sa incerci din nou. Uite eu sunt pe engleza si azi nu am putut intra, se lucreaza pe sait. deci cred ac asat e problema. Si da, iti trebuie alt id pentru fiecare cont. Nu ai voie cu imi mult de un cont. Daca isi vor ad seama te vor banna pentru 5 ani big grin
sPER CA TE-AM AJUTAT!

1 răspuns:
| Unique explică:

Ms Tweety! Imi dadusem eu seama ca asta e! In fine, e un site de rahat! Ms oricum