| Inna_8819 a întrebat:

Buna fetele:*
si-a pus cineva gene false sau extensii de gene la salon?
Cat ati dat?
Aratau fain?
Merita sa imi pun? Am saptamana viitoare un botez si sunt nasa si as vrea sa imi pun...
Aaa eu sunt din TM care v-ati pus si sunteti din tm imi dati si mei o adresa?
Mersii:*

Răspuns Câştigător
| LoveForShania a răspuns:

Da. mi-am pus extensii de gene big grin
Am fost la nunta unei prietene de familie. Si am fost nasa big grin Adica mama si tata au fost nasii iar eu nasica laughing
In fine.
mi-am pus... si cand dorm nu am nicio problema trebuie sa iti pui ceva pe cap... materiale de alea la ochii ca o masca stii? Atunci cand dormi. Sunt super eu mi-am pus si mi-au dat un fel de gel cu sclipici si genele au fost mari, ondulate si sclipitoare:X
Superb :X:X:X As vrea sa imi mai pun.
In total am platit 76 pe gene. Si cu gelul 83 lei. Eu am fost multumita big grin Mi s`a parut ieftina.

Ei bine sa nu abuzezi de extensii indiferent ca sunt de par sau de gene. Lasa`ti genele normale, si evita rimelul. S`au inventat niste creme-lapte pentru gene sub forma de rimel. Sunt din extracte de mango, si plante. Sunt cu vitamine si intaresc genele si le face mai groase si mai dese. Rezultate in 14 zile daca urmezi in fiecare seara. Cauta la L`oreal Paris sau la Avon. Vei gasi de calitate! Asta doar daca doresti ca genele tale sa arate bine si sa fie sanatoase in acelasi timp big grin.

3 răspunsuri:
| OanaG a răspuns:

Eu iti zic sa nu`ti pui, vei avea batai de cap pe parcursul zileihappy

| Lorelai a răspuns:

Mie una nu imi plac deloc aceste falsuri. Daca vrei gene mai lungi, te poti da cu ulei de ricin pe ele, dar in nici un caz sa porti gene false. Pentru ce? crezi ca te cor placea cineva mai mult pntru ca ai gene uriase si false? in nici un caz! Mai bine fii mai naturala1

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da eu mi-am pus si a fost fain si sa stii ca nu a fost cump 10lei