| Cristinaaaaaaa a întrebat:

Buna :*! Fetele, spuneti-mi si mie ce sa fac sa nu mi se mai rupa asa des unghiile :d?! Ma dau si cu ulei pentru intarire o data-de 2 ori pe zi happy.

Răspuns Câştigător
| Ded a răspuns:

Ia niste calciu, se pare ca ai lipsa :*

3 răspunsuri:
| LarissaMouse a răspuns:

tine-le in ulei de masline incalzit, 10-15 min iar apoi nu te spala pe maini. Stiu ca e f posibil sa murdaresti diverse prin casa de la el, de asta este indicat sa faci asta seara, dupa ce ai terminat toata treaba. Poti sa iti tamponezi usor mainile cu un serv de hartie ca sa se ia grosul de ulei

| onlyme2851 a răspuns:

Buna.Stai cu mainile in lapte caldut cateva minute, odata - de doua ori pe saptamana.am auzit ca intareste unghiile.

| Speedmafia a răspuns:

Buna fate cu intaritor de unghii!