| madalinaioana08 a întrebat:

Buna feteleor:* as vrea sa imi schimb culoarea parului din roscat in ciocolatiu..si din cauza ca am parul foarte tocit si ars m-am gandit sa folosesc vopsea fara amoniac si ma intreb daca mi-ar prinde? voi ce ziceti? multumesc! primul raspuns bun primeste fundita

Răspuns Câştigător
| moniquah a răspuns:

Prinde si vopseaua fara amonica... eu de la saten am trecut la brunet fara amoniac si a prins. indicat e a iti tai varfurile dupa ce te vopsesti

1 răspuns:
| Maria2903 a răspuns:

Bună! Eu aș zice să te duci la un salon. Doamna de acolo va ști ce să facă. :* Eu nu știu...Aș zice să-ți lași culoarea ta, mereu părul roșcat dă un spirit jucăuș și te face să pari mai tânără. big grin Te pup! :*