| Anija a întrebat:

Buna fetelor! Am o simpla intrebare : " Cum a fost prima data? " >: si la cati ani ati facut-o? happy

1 răspuns:
| lacrima15 a răspuns:

Bun prima data a fost luna trecuta ..la 16 ani si 3 luni.a fost groaznic de dureros.mi-a cus sange putin mai mult cam o zi ..si cam urmatoarele 10 dati au fost si ele dureroase dar nu la fel de mult..si acum ma mai doarewinking dar nu te speria. ..si fa-o cu persoana de incredere si cu mila si pe care o iubesti ca acel moment nu-l vei uita niciodata.e ceva frumos...winking te pup :*