| BlackRoseeforyou a întrebat:

Buna fetelor! Am probleme cu cosurile(acneele) si as dori sa ma ajutati sa-mi gasesc un fond bun de ten si un corector... ceea ce va rog eu mult..sa nu fie prea scumpe(gen30-40lei) big grin Multumesc anticipat!

3 răspunsuri:
| DarkOrbitMoon a răspuns:

Ar trebui sa te duci la un dermatolog, daca folosesti fond de ten le vei infecta.
Foloseste Apidermin, e o crema naturala si o poti lua de la plafar, costa in jur de 10 lei.

| StanciuPlayer a răspuns:

Imi pare rau dar o sa ai probleme toata viata. daca ai cosuri pe fata iti trebuie saclu