| stefaniiia a întrebat:

Buna fetelor! Am si eu nevoie de o recomandare in materie de beatyhappy. caut de ceva vreme un ruj mat de culoare roziu, roz aprins. Eu sunt satenecu suvite blonde, nu doresc sa fie prea puternic.Si nu gasesc, cel putin la avon si oriflame numai luciuri de buze.Imi puteti spune, daca stiti sau ati vazut ceva prin brosurile Avon oriflame sau altele.Nu prea imi plac luciurile de buze deoarece altfel se vede in revista si altfel pe buze, nu sunt prea puternice sau cel putin cele pe care le-am folosit pana acum.As vrea si un luciu de buze, dar caruia sa se vada diferenta ci nu sa-ti faca buzele luciuoase.sa iti dea si putina culoare.

5 răspunsuri:
| emabrumareanu29 a răspuns:

Buna. iti propun un job. reprezentant/coordonator la giada rome sau ladys.daca te intereseaza,id-ul meu este ema_brumareanu@yahoo.com si iti pot da mai multe detalii.

| NotYet a răspuns:

Cele de la clinique sunt ff misto si eu am unul iti sugerez sa intri pe site

| avon a răspuns:

Avon -ruj ultra color rich culoarea satin sheets flavored 02337 este codul ti-l recomand

| PrintesaAle a răspuns:

Am auzit ca la Sephora si la Loreal sint rujuri de asa gen