| alex715 a întrebat:

fetelor am si eu o intrebare! Ce parere aveti despre baieti scunzi cam de 1, 66, dar in schimb sunt destul de draguti si au si un corp frumos big grin

Răspuns Câştigător
| magdalena94 a răspuns:

Atitudinea e totulwinking Daca stii cum sa vorbesti si sa te comporti toata lumea te va admira. Nu conteaza inaltimea,ci conteaza anumite calitati : amabilitatea, umorul, bunatatea, solidaritatea, spontaneitateawinking un corp bine lucrat e un avantaj in orice situatie

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| negat1ve a răspuns:

Uite imi dau cu parerea in calitate de baiat, cum vad eu si probabil si altii situatia asta. Baiatul intotdeauna trebuie sa fie mai inalt decat fata asta e clar. Daca esti mai inalta decat un tip, nu stiu daca iti va conveni sa te apleci spre el pentru a putea sa-l saruti sau daca ii va conveni lui sa se ridice pe varfuri. NU mai zic de situatia cand tu vei purta tocuri, e absolut groaznic din punctul meu de vedere sa vad ca se tin de mana o caloaica cu un pitic, adica nu formeaza un cuplu frumos ( fizic vorbind ). Rezuma-te la maxim sa aveti aceeasi inaltime, just my opinion!tongue

| CarlaAnneMihaela a răspuns:

înălţimea nu contează aşa de mult. Mai mult contează dacă e de treabă şi comportamentul