| LarissaMouse a întrebat:

Buna fetelor! am si eu o intrebare la care mi-ar placea sa imi raspundeti repede.mersi.funda si vot.as vrea sa imi spuneti si mie daca se poate tot ce am nevoie sa imi iau in tabara.de la primul pana la ultimul detaliu.sa nu uitati nimic.incodata va multumesc.:*

2 răspunsuri:
| Iuli_9028 a răspuns:

Haine, perie de dinti+pasta, piaptan, eventual absorbante, sapun, mobilullaughing, puneti si ceva de mancare, si mai vezi tu... eu nu mai am ideihappy:*

| maddyy112 a răspuns:

Haine,cate o tinuta pentru fiecare zi,apa(plata/minerala),Machiaj,sapun gel de dus,sampon,mancare,dupa preferinte,o geanta,portofel,bani,telefon,servetele(uscate,umede),bijuterii,incaltaminte,prosoape,parfum,carti de joc,carti de citit,agenda,ceva de scris,tableta(daca ai),laptop(daca ai), lanterna, monopoly, costum de baie, crema solara...depinde de locul unde te duci!