| rares1231534534 a întrebat:

Buna fetelor! As vrea sa stiu si eu parerea voastra despre baietii mai scunzi ( 1, 65-1,70 ) dar care in schimb au un corp frumos ( patratele, biceps, gambe, piept etc...) si sunt draguti big grin?

Răspuns Câştigător
| storyofmylife a răspuns:

Personalitatea e mult mai importanta decat orice. poate la prima vedere poti sa arati bine, dar daca nu ai caracter, nici patratelele nu te pot salva. eu personal prefer baietii sa fie mai inalti decat mine chiar si atunci cand port tocuri, dar nu iti fa griji majoritatea fetelor sunt destul de mici de inaltime.

4 răspunsuri:
| Lace a răspuns:

Salut! Atâta timp cât se face plăcut, nu neapărat prin aspectul fizic, nu pot avea decât o părere bună despre ei.De obicei, persoanele mici de statură sunt considerate cele mai drăguţe.
Numai bine! Sărbători fericite!

| rares1231534534 explică (pentru Lace):

Multumesc, dar sincer nu ma ajuta raspunsul asta...sad

| NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu a răspuns (pentru rares1231534534):

Crede-ma ca raspusul lui Lace e foarte bun. Are dreptate, pe bune.

| rares1231534534 explică:

As vrea raspunsuri mult mai sincere.