| SiminaSalvadore a întrebat:

Buna fetelor, asta e o intrebare doar pentru voi! Cate dinte voi ati vazut Twilight sau The Vampire Diary? Eu ma uit de curand la jurnalele unui vampir si sunt deja obsedata! Dar sa revin la intrebar, Cate dinte voi nu v-ati dori sa fiti in locul Elenei sau al Bellei? Si care dintre baieti va place mai mult? Stefan sau Edward?

6 răspunsuri:
| βσσblėėŝ a răspuns:

Hei!
Eu ma uit la amandoua!:d
SI nas vrea sa fiu in locu` lor, ma simt bine unde sunt acum!laughing)
Siii imi place Stefan[bine si Damon:d] Da Edward e uraaaat rau!laughing)
Tie care iti placee?happy

| SiminaSalvadore explică (pentru βσσblėėŝ):

Imi plac toti 3 dar in special stefan, iar edward este intr-adevar mai urat!

| SiminaSalvadore explică (pentru βσσblėėŝ):

Sa fiu sincera, cel mai mult mi-as dori sa fiu in locul Elenei!

| Deniise a răspuns:

Edward =p~blushing...Mi se pare ca este putin mai rupt din realitate decat stefan!

| SiminaSalvadore explică:

Fara suparare, dar nu dau funda!

| βσσblėėŝ a răspuns (pentru SiminaSalvadore):

Nu e nevoie sa dai funda!:d