| croissant a întrebat:

fetelor ati avea curajul sa faceti primul pas intr-o relatie sa ii spuneti baiatului respectiv ca iti place de el? Multumesc pentru raspunsul vostru acordat funda si vot

Răspuns Câştigător
| baaang a răspuns:

As avea curajul dar nu as face.o, probabil din orgoliuthinking

4 răspunsuri:
| unconnected a răspuns:

Nu stiu, depinde de baiat.Dar mai bine astepti pana iti zice el si daca nu iti zice inseamna ca nu te place. Daca esti sigura ca te place si nu iti zice inseamna ca e prea rusinos sa recunoasa si atunci ii poti zice tu, depind cum consideri.

| RamonaGabriela13 a răspuns:

Buna. Nu stiu ce sa iti zic. Daca as fi sigura ca il iubesc cred ca i-as zice. Doar ca nu i-as zice direct... pentru ca ar suna cam aiurea.

| YuriSdee a răspuns:

Buna,sunt si eu in aceia'si situatie ca tinebig grin nu stiu ce sa zic nici eu nu stiu ce sa fac, dar cred ca daca eu nu fac primul pas nici el nu o sa il faca...si sti tu vorba aia"incercare moarte nu are" sau "Cine nu risca nu castiga" eu zic sa incerci... daca iti e rusine poate sa vorbeasca prietena ta cea mai buna cu el sa il intrebe despre tine si daca el v'a vrea sa fie cu tine o sa vorbeasca el personal cu tine, adica eu asa cred; d!)Succes!

| tony932209 a răspuns:

Cred ca am depasit de mult perioada in care stateam si asteptam sa vina baiatul la noi. daca ai ceva de spus, spune.si daca se va speria, va fi pentru ca baietii in general sunt intimidati de fetele care "au voce".happy