| alinnesan a întrebat:

Buna fetelor! colantii sunt si pentru baieti? prietena mea tot zice sa port prin casa!

8 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Prin casa poti purta ca nu te vede nimeni

| Pitic a răspuns:

Sunt si pentru baieti, in mod normal colantii se iau pe sub pantalonii dar mai nou de cativa ani colantii sunt purtati de fete ca sa isi puna in valoare formele,
colanti poarta baietii care fac balet, ii poti purta prin casa ca doar nu te vede decat prietena ta si sunt foarte comozi desi poti arata cam ridicol in colanti, dar nu conteaza esti doar tu cu prietena ta,

| DNSK a răspuns:

laughing) si sutienul il poti lua, nu cred c-o sa se supere.

| Seepty a răspuns:

Salut!
Sunt anumiti colanti si pentru baieti, dar mai mult ii poarta cei care fac sport precum cei de la atletism sau ciclism. In casa mai poti purta dar nu de fata cu strainii pentru ca te-ar putea lua in ras.

| andrei1237 a răspuns:

Da,sunt si pentru baieti.

| StochirleaAlexandra a răspuns:

Da, sunt.

| only2k a răspuns:

DA! Sunt si pentru baieti, dar nu toate perechile laughing acum nu poti purta ce poarta si prietena ta:d.

| Varzan_Claudiu_1991 a răspuns:

In ziua de azi daca un baiat poarta se spune ca e gay " dar in mod normal sunt pentru fete se poarta pe sub pantaloni nu neaparat prin casa!