| blueskydarkeyes a întrebat:

Buna fetelor big grin Am si eu o intrebare. Ce va doriti de la prietenul vostru? Cum ati vrea sa se poarte cu voi?

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| flore45 a răspuns:

Asaaa....deci cum sa iti spun eu tie ca o fata atunci cand iubeste un baiat nu se prea da in vant dupa cadouri sofisticate. Apreciaza florile sau plimbarile.Ma rog gesturile marunte conteaza...si la capitolul comportament fii sincer cu ea intotdeauna, afectuos dar nu sufocant! si ceea ce este mai important nu o stresa cu apelurile sau mesajele non-stop!laughing

Răspuns utilizator avertizat
| blueskydarkeyes explică:

Si daca v-ar invita la un film, ce ati dori sa faceti inainte si dupa?