| iubita23 a întrebat:

Buna fetelor:d am si eu o problema happy nu stiu ce fond de ten sa folosesc si m-as bucura daca m-ati ajuta voi.Sunt mai inchisa la ten, dar nici foartelaughing big grin si am tenul gras... ce fond de ten mi-ati recomanda. dau funda pentru un raspuns bun tongue

2 răspunsuri:
| Geanina1998 a răspuns:

Ar trebui sa alegi unu special pentru problema ta. De exemplu uita-te pe un catalog Avon. Iar culoarea deschisa, inchisa ti-o alegi care crezi tu ca iti sta bine. Sper ca ti-am fost de ajutor. Funda te rog!

| ddiia a răspuns:

Incerca fondurile de ten de la avon sunt cele mai bune!