| SunShine_6784 a întrebat:

:*:*:* Fetelor la ce varsta ati avut primul iubit, cum a fost >: Baietii la ce varsta ati avut prima prietena? Cum a >>fost?:: fundita la cel mai frumos rasp :*:*

Răspuns Câştigător
| Roxxyane a răspuns:

Hey :*Primul iubit zici? Ei bine, l-am avut la varsta inocenta de 16 ani. Era un fost coleg de clasa, pe care nu-l mai vazusem timp de vreo 3 ani de zile. Mi-a propus intr-o seara sa fim impreuna si am acceptat deoarece si eu il placeam. Era atent la detalii, intelegator, foarte dragalas si sociabil. Primul sarut cu el a fost pe neasteptate. Inainte sa intru in casa, imi luam la revedere de la el si l-am pupat pe ambii obrajori ai lui cei scumpi. Replica lui a fost: sa stii ca sunt gelos ca ma pupi la fel ca pe prietenii mei. Atunci i-am spus cu o strangere de inima: hai sa-ti dau un pupic pe buze! La care el m-a sarutat cu pasiune, insa eu am ramas suprinsa timp de vreo 5 secunde si m-am emotionat, intrand in casa si luand dupa mine acei fluturasi in stomac. L-am placut cu adevarat pe Valentin si nu l-am uitat niciodata. Si in momentul de faţă am ramas buni amici.

6 răspunsuri:
| ImHereForYou a răspuns:

Poi eu in clasa intai,s-a intamplat asabig grinoamna profesoara ne-a pus in aceeasi banca sh noi ne-am indragostit unul de celalalt,toata clasa observa asta, sh invatatoarea,sh parintii.Dar prin cls a III-a, colegii erau invidiosi ca noi ne iubeam asa mult sh i-au zis ca nu-l mai baga in seama daca mai vb cu mine, ceea ce-mi ziceau sh mie fetele...Cel mai greu lucru a fost atunci cand am cazut de comun acord sa nu mai vb...Yo sh acum simt ceva pentru el, dar numai este deloc asa de puternick.Sh uite sh uh cum s-a terminat totul,o poveste foarte frumoasa cu un sfarsit urat, noi acum am ajuns sa ne jignim cand ne vedem sh sa radem unul de celalaltcrying(
Chiar daca pare imposibil, noi ne-am iubit chiar daca eram asa de miki!

| tigersss a răspuns:

Da ce te fraca pe tine:Cine? Ce? Unde? si Cum?

| AproapeDeInimaTa a răspuns:

La 15 ani am avut primul iubit.
L-am cunoscut acum 4 ani intr-zi ploioasa de februarie (era sf luni) a venit sa se intalneasca cu iubita lui care pe atunci era cea mai buna prietena a mea... si cum m-am simtit in plus am plecat fara sa ma prezit macar... la o saptamana el a facut rost de id-ul meu si am vb pe mess cam 6 luni, in timpul asta el se despartise de prietena mea big grin... dupa 6 luni ne-am intalnit.
Pot sa sp ca de atunci am trecut prin multe si il iubesc enorm de mult big hug si suntem si azi impreuna desi sau trecut 3 ani de atunci.
Funda big grin?

| StanciuElenaAlina2000 a răspuns:

Pai acum cateva saptamani, si am 12 ani, el e din Canada si e foarte frumos

| akodf1 a răspuns:

Stiu ca nu imi mai poti da fundita dar eu tot iti raspundhappy.pai chiar cu 2 zile in urma am avut primul prieten(de fapt era 29-30 august...pentru ca are pe la ora 12 noaptea:d).Am fost plecata in-tro tabara cu scoala...si in penultima zi,dupa focul de tabara si dupa ce s-a dat stingerea,am iesit afara cu inca o fata si doi baieti, si am mers spre focul de tabara(care inca mai ardea putin)Si pentru ca era noapte, in drup spre foc(faceam cam 3-5 minute pana acolo) mi s-a facut frig.Si cand unul dintre baieti a vazut ca tremuram m-a intrebat daca imi e frig si m-a luat in brate.apoi peste doua minute cand eram pe la jumatatea drumului a inceput sa ma mangaie pe spate love struck, si apoi nici cand am ajuns la foc nu mia mai dat drumul (la foc unde era cald pentru ca inca mai ardea putin). Apoi a urmat o faza amuzanta de care si acum radlaughing. Celalalt baiat care venise cu noi(el era deja cu cealalta fata cu care mai eram) a zis ca ce frumoase sunt stelele, si cel care ma tinea in brate i-a zis lui ca ce dracu se uita la stele, dar apoi se intinde pe spate(logic ca ma ia si pe mine langa el:p)si se uita si el la stele si incepe sa imi arate constelatiilerolling on the floor.Era ceva gen nu va mai uitati voi ca ma uit eurolling on the floor).
Apoi ceilalti doi au plecat sppre cabana ca trecuse de doua noaptea si el a zis daca vreau sa mai raman putin cu el.Si am ramas.Si atunci peste ceva timp in care ma mangaia a vrut sa ma sarute...si aici urmeaza o parte oribilacrying((. Cand sa ma sarute se ridica brusc si ziceworriedtai jos si nu te misca. Apoi se aduce dirigu meu strigandu-ma.Deja pe ceilalti doi iau prinscrying(.Imi venea sal batpe dirig.Nu putea sa intarzie si el inca cateva minute~x(? Si atunci a trebuit sa plecam(inca sunt racita si ma doare capu de la cat de frig mi-a fost atunci cand mi-a dat drumul din bratecrying )Si a doua zi a trebui sa plecam de dimineata si nu am avut timp sa-i cer nr de tel sau id-ul,deci nu pot tine legatura cu el pana la scoala crying((((((. E primul an in care debea astept sa inceapa scoala.
P.S.:Am uitat sa iti mai spun ceva:el ma mai pupat si inainte sa plece ceilalti doi, dar nu a fost sarutsad.

Imi cer scuze daca nu am scris corect unele cuvinte dar am avut mult de scris si nu am putut fi mereu atenta:d. Oricum povestea aceasta e pe scurt, pentru ca nu miar ajunge 10 ore ca sa iti povestesc totwinking.

| SunShine_6784 explică (pentru akodf1):

Povestea ta e ffff interesanta. Ai mai tinut legatura cu el?