| melissa_3397 a întrebat:

Buna fetelor!

M-ar interesa sa stiu daca ati folosit decolorantul de la Syoss si daca este bun.
Initial nu stiu ce sa fac. am fost vopsita bruneta, insa mi se decolora parul foarte repede. dupa max 2 sau 3 saptamana nu mai aveam culoare in par deasupra era culoarea mea naturala iar dedesubt acel brunet numai ca mai sters. acum nu m-am vopsit de vreo 2 luni. si ma gandeam sa imi decolorez parul. ati avut experiente de genul acesta? (sa va decoliorati parul vopsit brunet?).

dati-mi va rog cateva sfaturi!

Multumesc!

1 răspuns:
| AnonimGirl a răspuns:

Uite aici: http://www.scritube.com/medicina/cosmetica/Decolorarea-parului122221344.php Vei gasi tot ce ai nevoie ca sa nu mai ai parul decolorat. Fundita, te rog? Pupici! :-* :-* :x