| CandyHearts a întrebat:

fetelor... mi-a intarziat menstruatia cu doua luni si m-am dus la ginecolog acolo mi-a facut o ecografie si mi-a spus ca totul e ok si nu trebuie intervenit cu nimic si sa nu-mi fie frica deoarece cu cat mai putina menstruatie cu atat mai bine dar mie nu-mi vine sa cred, eu stiu ca menstruatia trebuie sa vina lunar, nu? ce sa fac?(apropo sun virgina)

2 răspunsuri:
| spunetot a răspuns:

Nu trebuie sa faci nimic daca medicul ti-a spus ca este ok. O sa iti vina de curand cand nici nu te astepti. uneori mai poate intarzia si trei luni daca nu este regulat.

| spunetot a răspuns:

Nu tebuie sa faci nimic daca doctorul a spus ca este ok. uneori poate intarzia si tei luni daca nu este inca regulat.si nu ne aparat trebuie sa vina in fiecare luna la altele le vine si de 2 ori pe luna crezi ca este bine asa? stai linistita o sa iti vina cand nu te astepti.te pup