| AnemonaP a întrebat:

Buna,fetelor! Poate ma puteti ajuta si pe mine.Am multe puncte negre pe nas si nu le pot scoate.Am incercat plasturi, dar n-au functionat...Ce sa mai fac? Funda+vot

Răspuns Câştigător
| Darius_Ionescu_1993 a răspuns:

Nu le am cu cosmetica, dar incearca si tu creme de la Nivea!
In caz ca ai un tic din nastere, ca atunci cand ai emotii sau stari de nervozitate sa iti duci mana la nas si sa freci zona repectiva, atunci foloseste un sapun lichid cunoscut si poate si in felul asta vei mai diminua aparitia lor! zic si eu.big grin
date contact : darius_theboy (messenger)