| bkmad a întrebat:

Buna fetelor. sunt tare curioasa sa aflu mai multe detalii despre parul permanent facut in saloane. iti ard parul? cum este? cat costa? laughing
dau fundita!big grin

3 răspunsuri:
| Sun life a răspuns:

Nu iti ard parul din cate stiu eu.Pretul depinde in functie de lungimea parului si de salon. O matusa a vut acum cativva ani permanent deoarece vroia ca parul ei sa fie mai des.Asa a si fost.Acum este des si foarte intins ca si cum ar fi intins cu placa. Nu stiu cum va fi la tine.Succes

| xXx_6498 a răspuns:

Buna, am auzit ca sunt diverse produse care iti ard parul foarte tare, dar am auzit ca exista in saloane nu stiu ce produs sau operatiune care iti face parul timp de un an parca si parca costa in jur de 100 euro.Nu mai stiu sigur da parca asa era, mult noroc

| SweetDreamsll a răspuns:

Pay sincer sa-ty spun nu stiu ar trebui sa intrebi o cuafeza sau poate si un doctor e bun ce zici de prieteny>>>>>^^