| MirunaSunrise a întrebat:

Fetelor vi s-a intamplat vreodata sa va placa de un baiat care este intr-o relatie de ceva luni bune, 1 an...cu toate ca stii ca n-ai vrea sa le faci rau nu ti-l poti scoate din cap? daca da cum a-ti procedat?

3 răspunsuri:
| alexandraplay a răspuns:

Da mi s-a intamplat si mie baiatul de care imi placea era cu fosta mea cea mai buna prietena dar acum suntem prietena mai apropiate. dupa ce s-au despartit mie mi-a mai placut de el cateva saptamani dar am vazut alt baiat dar el se mutase si asa am trecut peste chiar daca pe celalalt il vad mereu o sa treci peste asta cu ajutorul prietenilor o sa uiti iti spun eu happy

| LoveSkittles a răspuns:

Am fost in situatia asta, si pur si simplu nu am facut nimic, timpul a facut tot.acum il urasclaughing.nu mi-a facut nimic, dar nu stiu de ce, cand il vad pe strada ii vine sa ii dau cu parul in caplaughing