| Giulia97Anna a întrebat:

Buna fetelor! Voi ati mai participat pana acum la miss boboc? Daca da cum este? Am auzit ca trebuie sa fii inalta si slaba,cu forme, oricum astept orice raspuns

Răspuns Câştigător
| Mademoiselle18 a răspuns:

Important este sa te simti bine in pielea ta si sa emani veselie in jurul tau.Trebuie sa ai o dispozitie cat mai buna si sa te poti descurca in anumite situatii.Eu una nu am participat anul trecut insa stiu sigur ca nu s-a tinut cont neaparat de aspectul fizic. Ceea ce conteaza cu adevarat este persoanlitatea si abilitatea de a trece de anumite "probe" hotarate de asa zisul juriu. Daca ai incredere in tine si esti destul de indrazneata eu zic sa incerci.Si inca ceva. daca nu castigi titlul de "Miss Boboc" nu este capatul lumii! Important este sa te distreziwinking fundita?:*

2 răspunsuri:
| Aandr33a a răspuns:

La liceul la care sunt eu nu se tine cont foarte mult de inaltimea, greutatea si formele pe care le ai, pentru ca nu esti aleasa in functie de aceastea ci in functie de aptitudinile pe care le ai (pe asta s-au bazat cei care au organizat anul trecut si anul acesta balul la liceul la care sunt), asa ca eu zic sa mergi si sa te inscri, e o ocazie care nu trebuie ratata big grin

| Giulia97Anna explică (pentru Aandr33a):

Stiu si eu, dar trebuie sa ai o rochie a ta, cumparata, bina aici nu este grav am rochia de la banchet si tocurile de anul trecut, nu stiu trebuie sa ma mai gandesc