| anonim_4396 a întrebat:

Buna!happy Fetelor, voi cum preferati un baiat, mai romantic, mai educat, care sa va scrie poezii, si sa va surprinda in fiecare zi cu flori si fel de fel de gesturi romantice sau unul mai de cartier, care sa nu stie ce e ala romantismul, si care va face mereu sa plangeti si sa suferiti din cauza comportamentului lui indiferent si zilele lui in care nu are chef de nimeni, dar care va face sa va simtiti unice si cele mai fericite persoane de pe pamant, atunci cand vrea?
Dau funda celui mai interesant raspunsbatting eyelashes

Răspuns Câştigător
| Patrăţel a răspuns:

Sincer, nu-mi plac tipi prea romantici si prea sensibili,sau prea disperat de tine, toata ziua sa te sune si d-astea, pur si simplu am senzatie naspa cand sunt asa de disperati, prefer sa fie mai dur, eu fiind fata sa ma simt protejata de el,doar e baiat. In schimb as inclina balanta spre un baiat mai ''de cartier'' cum ii spui tu, vreau sa fiu surprinsa, nu prin flori, ci prin momente speciale alaturi de el, pentru. mine si cele mai banale chestii sunt semnificative si magice daca sunt facute sau zise atunci cand trebuie, o simpla imbratisare, in momentul in care ai cea mai mare nevoie face cat alte 100 de gesturi, prefer ca el sa ma faca speciala, nu zi de zi, pentru. ca altfel nu mai e fellingu`, da` nu pot sa zic ca as sta cu un baiat care sa ma faca sa sufar, niciodata, aia nu mai e iubire, probabil el o arde aiurea si eu sa plang dupa el? no way, daca ma iubeste nu ma va face niciodata si nu va uita niciodata de mine, indiferent de cat de ''golanas'' e el. Orice are un punct sensibil, si orice baiat are si el slabiciunile lui. happy >big grin

4 răspunsuri:
| UnleashedPsycho a răspuns:

Nici, nici.N`am niciun chef de "şmecheri" care înjură ca la uşa cortului, dar nici de sentimentalisme.Prefer pe cineva care să aibă propriul stil şi care să se adapteze la orice situaţie.
Sayonara!

| Love4ever.EU a răspuns:

Prefer un baiat care sa fie educat, sa ma iubeasca cu adevarat si mai ales sa ma respecte asa cum si eu la randul meu il respect si il iubesc!

| MademoiselleV a răspuns:

Bună. Sincer, nu prea îmi plac băieţii romantici şi poetici, pentru că nici eu una nu sunt aşa. Prefer un film de acţiune, decât o cină romantică, la lumina lumânărilor, etc. Nu am nevoie să îmi spună în fiecare secundă că mă iubeşte, nu îmi place să fiu sufocată de asta, îmi ajunge să mi-o spună odată, dar să mi-o şi demonstreze. Cred că totuşi aş trage înspre genul dur, dar mai bine ceva între cele două extreme. O zi bună!

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Să fie de caracter și să mă lase să respir!
Pa, pa.