| Anndrreiiutta a întrebat:

Buna fetelor voi face 13 ani maine si imi voi serba ziua de nastere sambata si nu prea stiu ce sa fac sa nu ne plictisim eu si colegele mele.Ma puteti ajuta va rog. Imi puteti da jocuri inventate de voi chiar si care exista deja dar in concluzie imi puteti spune orice sfat pe care il aveti pentru a fi cat mai bine la petrecere. Multumesc anticipat. POST SCRIPTUM: Petrecerea o voi face acasa la mine.

2 răspunsuri:
| Moov a răspuns:

Mai la 13 ani nu cred ca iti mai trebuie jocuri, spun asta pentru ca eu fac 14 ani in aprilie si de mult nu ma mai farmeca jocurile. Adica: la tine acasa mancati, ma rog faceti ce faceti, ideile vin de la sine, muzica tare, glume, nu te plictisesti, o sa veziwinking nu incerca niciodta sa planifici ceva, ca nu va iesi. Fii spontana happy.

| Azumii a răspuns:

La multi anii pentru maine :*!

Deci :
1) Va puteti uita la un film ( horror, comedie ce va place voua ) + popcorn :X

2) Puteti sa mergeti la un suc, mai barfiti, vedeti voi happy

oricum distractie placuta happy!