| anonim_4396 a întrebat:

Buna fetelor, ziceti-mi si mie ce va place la un baiat? nu am succes la femei sad, urat nu sunt

11 răspunsuri:
| Crucified a răspuns:

Cuminte,inteligent,ascultator,intelegator,prietenos,fara fite. cam asa e un baiat mai perfectwinking

| Gogu06 a răspuns:

Fii tu insuti dale draq daca te plac asa cum esti bine daca nu dalen ***. Nu trebuie sa te comporti frumos cu toate ci doar cu cele care merita big grin. Glumeam. Fetelor le place sa fie bagate in seama, le mai faci si cate un compliment, sa le vorbesti frumos, sa arati bine, ingrijit, sa te imbraci bine sa nu fii cocalar.

| Gogu06 a răspuns:

Depinde si de ce vrei sa agati, daca vrei sa agati o cu.rva iti trebuie multa vrajeala, dar mai sunt si fete care vor de la un baiat sa fie
cuminte, inteligent, ascultator, intelegator, prietenos si fara fite.

| Anonimgirltpu a răspuns:

Mie imi plac baietii inteligenti cu care poti vorbi. Imi place sa fie bine facut, nu sa fie slab sa il sufle vantul nici sa fie cat o balenalaughing. Imi place sa fie sincer si romantic.

| Iuliana2018 a răspuns:

Fi tu insuti, dar ai grija sa ii acorzi mai multa atentie

| jess179 a răspuns:

Calitati:sensibil,intelegator,prietenos sunt multe.

| Boy91 a răspuns:

Nu-s cocalar, ma ingrijesc, ma imbrac bine, am un pic un pic de burta da in rest is ok, stau cam prost cu nervii, am 21 de ani, nu ca ma laud acum da cand eram p la 15-16 ani aveam la fete la greu, acum nu stiu cei baiu

| danutza_1678 a răspuns:

Pai in primul rind aspectul fizic.Cum se poarta cu o fata,sa fie romantic, glumet dar sa nu exagereze, sa stie cind sa vorbeasca si cind sa taca, sa stie cum sa pastreze o fata linga el, sa fie smekeri dar cu limita si cu cine trebuie, sa fie indrazneti dar nu obsedati.Sa fie destul de inteligenti dar nu plictisitori, sa aiba timiditatea aceea slaba doar atunci cand oricine ar fi si sa nu uitam, sa creeze o stare super amuzanta incat sa rad si sa ma simt bine!

| Aliiinna02 a răspuns:

Pai in primul rand trebuie sa fie i atractie fizica.cont ff mult cum te comp cu o fata.sa nu fii mitocan.cel putin eu nu suport baietii care se cred ff smecheri.imi place latura mai romantica

| eusuntdana a răspuns:

Pai mi e de exemplu imi place la un baiat cand glumeste dar sa faca glume bune nu glume proaste

| RoJy a răspuns:

Ce sa zic man... trebuie sa stii cum sa te porti cu ele. Eu arat bine, ma port frumos cu ele si ele la ****, le place numai de din astia de 1, 85 care habar nau sa se poarte cu ele... Mai asteapta si tu, ca mine happy