| MelisaaMariaaa a întrebat:

Buna :*. Fostul prieten al meu crede doar ce zice prietenele mele si pe mine nu ma crede chair daca zic adevarul. Si eu chiar stiu ca tine cat de cat la minee. :-

1 răspuns:
| yulyan_4832 a răspuns:

hee hee "doar ce zic prietenele tale" nu "zice"winking ...pei alea nu mai sunt prietene daca 'baga strambe' intre voi si daca crezi ca tine cat de cat la tine spune-i in fata pe cine crezi pe (tine) sau pe asa zisele "prietene" si daca el tine la uh o sa aiba incredere in tinewinking succes tongue