| DeeaLoVe012 a întrebat:

Buna friend! Ce faceti... Vruiam sa va pun o intrebare mai asa(adica mai neobisnuita). Deci as vrea si eu poate voi gasiti pe net, sa-mi spune. ti cum isi demonstreaza iubirea zodia gemeni.

Răspuns Câştigător
| Robieski a răspuns:

Sunt timizi (vorbesc despre baieti) de obicei nu isi demonstreza iburea in locuri cu multi oameni! Sunt si eu in zodia gemeni!

| DeeaLoVe012 explică (pentru Robieski):

Daca esti in zodia gemeni...e de bine sau de rau cand iti sugereaza sa va cunoaste-ti

4 răspunsuri:
| Bidica_Emilia_1992 a răspuns:

Pai sunt destul de timizi insa poti afla usor de la prieteni mai apropiati pentru ca au inima deschisa in fata prietenilor.Eu sunt gemeni happywinking