| Anonim1234567899999 a întrebat:

FUNDA. mie imi place mult de un baiat de la mine din clasa cu care am fost aproape 2 ani iar acum e cu alta insa cred ca ma mai place inca. Problema e ca s-ar putea sa o placa si pe cea mai buna prietena a mea help plz... oare cum imi pot da seama daca ori vrea sa fie numai cu aceea fata sau cu mine sau cu prietena mea PS el si "iubita" lui se dau mari ori de cate ori suntem prin preajma deci nu prea e un argument pro...

3 răspunsuri:
| BrunetteBia a răspuns:

Este foarte cidata situatia, dar incearca sa mai vorbesti cu el sa vezi daca se poarta bine cu tine, cum te priveste si asa poti sa-ti dai seama. tu esti sigura ca o place pe prietena ta?

| Anonim1234567899999 explică:

Si nu cred ca am mai simtit asa sentimente pana acum pentru un baiat...

| Anonim1234567899999 explică:

Asa cred, insa el se poarta la fel de mumos si la fel de bine cu amundoua (el stiu ca amundoua inca il :-X)