| roxyana03 a întrebat:

Buna
funda+vot
Sunt intr-o relatie si aseara m-am certat putin cu prietenul meu, ne-am certat pentru ca i-am zis sa vina la mine, era la discoteca, a zis ca vine, apoi ca nu, apoi ca nu stie, apoi ca nu poate. si pana la urma l-am intrebat "nu vrei sa te intalnesti cu mine?" a zis "baaaa da...big grin" i-am zis "pai hai" a zis ca nu poate sa plece de acolo. neam loat la cearta l-am sunat de cel putin 20-30 ori, imi dadea ocupat, ii trimiteam sms, imi zicea ca nu vrea sa vb cu mine, "eu am fost ceea de vina", apoi mi-a trimis el un sms "mai intelege si tu, nupot sa vb acum, ce nibi si cu tinesad.sad?" i-am zis ok, daca asa vrei. azi i-am trimis un sms, si l-am intrebat "Buna dimineata! cf? mai esti suparat?" a zis "Neata, mergla fotball, nu mai sunt suparat sad " i-am zis ok, i-am zis ca nu vreau sanecertam etc.etc. l-am intrebat daca maine dupa ore vine la mine in clasa, si a zis ca nu stie. nu stiu ce e cu el, ce e cu noi :-

2 răspunsuri:
| Andreyyw a răspuns:

Poate vrea sa fie singur un timp
Poate vrea sa isi puna ordine in sentimente...
Poate a gasit pe alta si nu stie cum sa se desparta de tine
Si mai sunt multe variante

| roxyana03 explică:

Buna
funda+vot
Sunt intr-o relatie siaseara m-am certat putin cu prietenul meu, ne-am certat pentru ca i-am zis sa vina la mine, era la discoteca, a zis ca vine,apoi ca nu,apoi canu stie,apoi ca nu poate. si pana la urma lamintrebat "nu vrei sa te intalnesti cu mine?" a zis "baaaa da...big grin" i-am zis "pai hai" a zis ca nu poate sa plece de acolo. neam loat la cearta l-am sunat de cel putin 20-30 ori, imi dadea ocupat, ii trimiteam sms, imi zicea ca nu vrea sa vb cu mine, "eu am fost ceea de vina" , apoi mi-a trimis el un sms "mai intelege si tu, nupot sa vb acum, ce nibi si cu tinesad.sad?" i-am zis ok, daca asa vrei. azi i-am trimis un sms, si l-am intrebat "Buna dimineata!cf? mai esti suparat?" a zis "Neata,mergla fotball, nu mai sunt suparat sad " i-am zis ok ,i-am zis ca nu vreau sanecertam etc.etc. l-am intrebat daca maine dupa ore vine la mine in clasa , si a zis ca nu stie. nu stiu ce e cu el, ce e cu noi :-