| roxyana03 a întrebat:

Buna
funda+vot
Sunt intr-o relatie siaseara m-am certat putin cu prietenul meu, ne-am certat pentru ca i-am zis sa vina la mine, era la discoteca, a zis ca vine, apoi ca nu, apoi canu stie, apoi ca nu poate. si pana la urma lamintrebat "nu vrei sa te intalnesti cu mine?" a zis "baaaa da...big grin" i-am zis "pai hai" a zis ca nu poate sa plece de acolo. neam loat la cearta l-am sunat de cel putin 20-30 ori, imi dadea ocupat, ii trimiteam sms, imi zicea ca nu vrea sa vb cu mine, "eu am fost ceea de vina", apoi mi-a trimis el un sms "mai intelege si tu, nupot sa vb acum, ce nibi si cu tinesad.sad?" i-am zis ok, daca asa vrei. azi i-am trimis un sms, si l-am intrebat "Buna dimineata! cf? mai esti suparat?" a zis "Neata, mergla fotball, nu mai sunt suparat sad " i-am zis ok, i-am zis ca nu vreau sanecertam etc.etc. l-am intrebat daca maine dupa ore vine la mine in clasa, si a zis ca nu stie. nu stiu ce e cu el, ce e cu noi :-

Răspuns Câştigător
| ASIGURATORUL a răspuns:

Cred ca esti pe locul 2, sau poate pe 3 sau 4 din moment ce are alte activitati de efectuat fara ca tu sa fii prezenta. Posibil sa aiba alte simpatii si nu le putea lasa singure la disco.Trebuie sa te convingi sigur daca simte ceva pentru. tine, dar eu cred ca nu l modul cum se comporta.Trateaza-l si tu cum o face el, raspunden la alte invitatii ale altor baieti sa vedem lui ii va place? Succes!

1 răspuns:
| roxyana03 explică:

Buna
funda+vot
Sunt intr-o relatie siaseara m-am certat putin cu prietenul meu, ne-am certat pentru ca i-am zis sa vina la mine, era la discoteca, a zis ca vine,apoi ca nu, apoi canu stie, apoi ca nu poate. si pana la urma lamintrebat "nu vrei sa te intalnesti cu mine?" a zis "baaaa da...big grin" i-am zis "pai hai" a zis ca nu poate sa plece de acolo. neam loat la cearta l-am sunat de cel putin 20-30 ori, imi dadea ocupat, ii trimiteam sms, imi zicea ca nu vrea sa vb cu mine, "eu am fost ceea de vina", apoi mi-a trimis el un sms "mai intelege si tu, nupot sa vb acum, ce nibi si cu tinesad.sad?" i-am zis ok, daca asa vrei. azi i-am trimis un sms, si l-am intrebat "Buna dimineata! cf? mai esti suparat?" a zis "Neata, mergla fotball, nu mai sunt suparat sad " i-am zis ok, i-am zis ca nu vreau sanecertam etc.etc. l-am intrebat daca maine dupa ore vine la mine in clasa, si a zis ca nu stie. nu stiu ce e cu el, ce e cu noi :-