| alecsutzza023 a întrebat:

Buna Funda+vot, vreau sa-i arat prietenului meu cat de mult il iubesc, cand incerc sa vb cu el, sa-i spun ceea ce simt ma intimidez, si uit tot, nu pot sa mai vblaughing... vreau sa-i scriu un sms, imi va fi mult mai usor, va rog mult, ma ajutati? voi ce mesaji ia`ti trimite prietenului vostru? am 15 ani, el 16. funda+vot, scrieti`mi ce ia-ti scrie voi iubitului vostru.va rog

1 răspuns:
| andreyboss a răspuns:

Mai cel mai simplu e sa te duci si il saruti dupa asta o sa te calmezi ca asa e prima data.
si prin sms e cv dar nu chiar asa "misto" pentru el