| anonim_4396 a întrebat:

Fundita pentru cele mai bune sfaturi! Prietena mea cea mai buna a luat bilete la mare si m-a chemat si pe mine cu ea. Dar in ultimul timp ne-am cam certat. Si profa de romana face tabara la mare si m-am gandit ca decat sa stam 3 saptamani certandune sa merg cu profa char daca stau doar o saptamana. Voi ce parere aveti? Ce trebuie sa fac?

6 răspunsuri:
| Silviu0101 a răspuns:

Ti-am mai zis byankadute cu prietena ta ca doar e prietena m daca tu nu ii esti alaturi nici ea nu iti va fi alaturi, prietenul la nevoie se cunoaste, du-te cu prietena si nu risca sa strici o prietenie pentru o vaatna cu profseoara tahappy fundiza?happy:X

| AnduZisAlexandru a răspuns:

Du-te cu prietena ta ca nu va puteti certa toata ziua mai ales cand e ff cald si frumos afara

| Ada_2475 a răspuns:

Chiar vrei sa iti pierzi cea mai buna prietena? Eu ti-as sugera sa tte impai si sa mergi cu ea si sa eviti certurile :* success

| emillie a răspuns:

Eu zic sa incerci sa mergi cu prietena ta cea mai buna, adica nu e ca si cum ai sta numai cu ea in cele 3 saptamana, acolo poti sa-ti faci o multime de prieteni noi. Si asa poate cine stie, veti mai rezolva din problemele pe care le aveti...va garantez eu ca atunci cand o sa va aflati la mare, deci o groaza de distractie la dispozitie, nu o sa va mai ciondaniti din tot rahatul. Asemenea calatorii de obicei apropie oamenii, asa ca eu zic sa nu dai inapoi.

| love_1617 a răspuns:

Du-te cu pr ta cea mai buna.o sa vezi nu o sa va mai certatikiss

| Honey_8888 a răspuns:

Problema ei este ca tine foarte mult la profa de romana si deja a decis sa mearga cu ea, iar prietena ei rezervase deja si acum a inlocuit-o...