| XXX_4944 a întrebat:

habar n-am ce muzica sa mai ascultlaughing voi ce mai ascultati? ce propuneti? rapp, pop, rock? dau fundita pentru cele mai frumos melodii. :*

Răspuns Câştigător
| LivVonBlaBla a răspuns:

Swedish house mafia-one (your name). Bruno Mars-Grenade. Taio Cruz-Higher. Tinie Tempah-Written on the stars.Mohombi-Bumpy ride. Swedish house mafia feat tinie tempah-Miami 2 Ibiza.Smiley-Dancer for money.Rihanna-Only girl.Guess Who-Manifest. Far East Movement-Like a g6.Black Wings Project-Are you ready.Black eyed peas-The time. Jimmy dub-Monday.Smarty music-Shake that ass.Smarty music-are u ready

7 răspunsuri:
| Alexăndruţaa a răspuns:

1. Andra - Colt de suflet
2. Puya - Undeva in balcani
3. Puya feat Alex - doamna si vagabontul
4. Claudia Pavel - Don't miss missing you
5. Liceenii - Ani de liceu
6. Alex feat Puya - Secret, discret
7. Puya - ceva firesc
8. Parazitii - Noi vrem respect
9. Puya - Nu te grabi
10. Florin Salam - Mie dor de jumatatea mea
11. Voltaj - Ploi de mai
12. Corina Chiriac - Valurile dunarii
13. Puya - Om sarac, om bogat
14. Florin Chilian - Zece
15. Michael Jackson - Dirty Diana
16. Sahara - Tyalee
17. A Death For Every Sin - Doar tu
18. Anna Lesko - Ard in flacari
19. BUG Mafia - Supranatural
20. Sisu si Puya - Tot la familia

Incearca`le pe astea
Funda:X?

| Marius0012 a răspuns:

Skillet toate melodiile noi

| Andre95 a răspuns:

Metal, trupe gen: Children Of bodom, In flames, Amon Amarth, Dimmu Borgir

| cineva_9298 a răspuns:

Eu ask mai mult rock dar am gasit o mel noua nu stiu daca o sati placa jenna lee-je me perds ...brokencyde spin vescan nane sample dimmu borgir nirvana

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dub step! dNb! tecktonik! xD si melodii depinde ce gen asculti