| amaliaamely a întrebat:

hai am si eu o intrebare..cum sa impresionez baietii...ca mna nu ma prea pricep... FUNDA:X:X

2 răspunsuri:
| lover123 a răspuns:

Daca ai idul lui il saluti cand intra ( nu chiar cand intra gata ceao ce faci, sa nu creda ca esti obsedata ) si ii pui pupici ( :* ) la scoala sau cand mergi cu el afara fa lucruri care sa te includa numai pe tine si pe el, cumparai ceva de ziua lui, ureaza-i la multi ani, asculta-l, intreaba-l de hobbirurri, preferinte, iai apararea daca ceva prietena de a ta se leaga de el ii zici sa il lase in pace, incearca sa faci in asa fel incat sa se ataseze de tine. :* si fara sa isi dea seama se va indragostii :* baftaa

| DarkTTT a răspuns:

Fii tu insuti ..fii de gasca si fii feminina nu trebuie sa dai cu parul ca sa impresionezi pe nimenilaughing