| MaAarYa a întrebat:

Buna happy cine a incercat vreodata tabla ouija?

Daca da puppy dog eyes imi puteti spune ce ati patit happy

2 răspunsuri:
| TheRealDaniel a răspuns:

Nu am incercat dar din cate am auzit este periculoasa si este portal catre lumea noastra a demonilor ce vor sa iasa, daca nu vrei sa ti se intample ceva rau mai bine ai sta potolit.

| thegatekeeper a răspuns:

Am incercat, dar nu la modul serios. Nu s-a intamplat nimic. Nu spun ca nu se poate accesa ''lumea spiritelor'', nu ma pronunt daca e reala sau nu, dar exista anumite reguli daca vrei sa invoci un spirit astfel incat sa nu scape lucrurile de sub control. Daca te intereseaza si vrei sa incerci in adevaratul sens al cuvantului, documenteaza-te bine inainte sa pui in aplicare (Cartea Spiritelor de Allan Kardec cuprinde cam tot ce trebuie sa stii despre spiritism).